Учениці Шосткинського ліцею – призери обласного конкурсу “Проба пера”
Поділитися в
Копіювати посилання
Цьогоріч в обласному літературному конкурсі “Проба пера” взяли участь 380 здобувачів освіти з різних куточків Сумської області. Талановиті діти представили авторські роботи в номінаціях “Гумор”, “Пісня”, “Вірші” та “Проза”.
Щорічно учні Шосткинської школи-ліцею є призерами конкурсу і 2025 рік не став винятком.
У навчальному закладі вітають двох учениць-переможниць та їх наставниць, які успішно представили свій творчий доробок на обласному літературному конкурсі:
Шинкарьова Ксенія – ІІ місце, номінація “Поезія” (11-А клас, учитель Поправко Н.М.);
Пригара Єлизавета – ІІІ місце, номінація “Проза” ( 10-Б клас, учитель Моторна О.М.).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: