Дерматолог
Авто Світ

Учень Шосткинської школи-ліцею переміг на обласному етапі олімпіади з історії і буде представляти Сумщину у фіналі

Знай наших!, Освіта 21:58, 14.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 13 січня, у дистанційному форматі стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Як інформує Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шосткинської міськради, у змаганнях з історії взяли участь 42 учні з 29 територіальних громад Сумщини. Від нашої громади – 4 учня.

Учень 9 класу школи-ліцею Віктор Василенко виборов 1 місце (учитель – Вячеслав Василенко). Ліцеїст буде представляти нашу область на фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади.

ІІІ місце посіла учениця 10 класу Воронізької школи ім. Куліша Анастасія Блаженко (учитель – Оксана Кулик).

У учениці 8 класу школи-ліцею Вікторії Реви V місце (учитель – Лариса Онопрієнко). Одинадцятикласник Шосткинської гімназії Максим Баранник посів VI місце (учитель – Віта Гусак).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору