Учень Шосткинської школи-ліцею переміг на обласному етапі олімпіади з історії і буде представляти Сумщину у фіналі
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 13 січня, у дистанційному форматі стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Як інформує Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шосткинської міськради, у змаганнях з історії взяли участь 42 учні з 29 територіальних громад Сумщини. Від нашої громади – 4 учня.
Учень 9 класу школи-ліцею Віктор Василенко виборов 1 місце (учитель – Вячеслав Василенко). Ліцеїст буде представляти нашу область на фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади.
ІІІ місце посіла учениця 10 класу Воронізької школи ім. Куліша Анастасія Блаженко (учитель – Оксана Кулик).
У учениці 8 класу школи-ліцею Вікторії Реви V місце (учитель – Лариса Онопрієнко). Одинадцятикласник Шосткинської гімназії Максим Баранник посів VI місце (учитель – Віта Гусак).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: