Мелт. Торговое обурудование

Учень Шосткинської дитячої школи мистецтв серед переможців чотирьох міжнародних конкурсів у Києві, Хмельницькому-Кракові, Одесі і Львові

 Поділитися

Поділитися в

У квітні-травні дистанційно проходили чотири міжнародні конкурси: Міжнародний інструментальний конкурс «Симфонія Краковська» у м. Хмельницький (Україна) – м. Краків (Польща); другий міжнародний дистанційний конкурс «Odesa Music Olimp» у м. Одеса; сьомий міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Soloviov Art» у м.Київ та конкурс «Львівські фанфари» у Львові.

Гідно представив Шостку у кожному з заходів Владислав Ночовний, учень відділу духових та ударних інструментів Шосткинської дитячої школи мистецтв. Юнак віртуозно грає на трубі і раніше неодноразово був визнаний переможцем обласних конкурсів. Викладачем юного талановитого шосткинського музиканта є його ж батько – Олександр Ночовний, концертмейстер – Олена Макогон.

У середній віковій категорії у Міжнародному конкурсі у Києві Владислав отримав перше місце, у Хельницькому-Кракові та у Львові – два других, а у Одесі – третє.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору