Учень Шосткинської ДШМ став переможцем конкурсу віоленчелістів у Києві
Мистецтво 10:18, 28.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
25 березня у м.Київ пройшов Міській відкритий конкурс віолончельного мистецтва “Басовий ключ”. У ньому взяв участь учень Шосткинської дитячої школи мистецтв Владислав Федорченко.
Як повідомили у школі мистецтв, юний віолончеліст із Шостки отримав Диплом лауреата І ступеня у своїй віковій категорії.

Викладач – Любов Скега.
Концертмейстер – Тетяна Тарасенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: