Дерматолог
Авто Світ

У житловому секторі Шостки вогнеборці гасили пожежу

ДСНС 17:00, 3.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 2 лютого, о 17:49 на телефонну лінію «101» надійшло повідомлення про загоряння по вул. Сумська в м. Шостка. На місце виклику було направлено черговий караул 11-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, вогонь охопив перекриття літньої кухні на площі до 20 кв.м та речі домашнього вжитку.

О 18:25 загоряння локалізували, а о 18:57 пожежу ліквідували.

Цього ж вечора горіли господарчі споруди і в м. Буринь.

Всього на гасіння цих двох пожеж залучалося 20 чоловік особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки ДСНС України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору