У жителя Шосткинщини правохоронці знайшли канабіс
Поділитися в
Копіювати посилання
У рамках раніше розпочатого кримінального провадження, співробітники сектору кримінальної поліції спільно з працівниками кримінального аналізу, під час проведення обшуку в помешканні 47-річного чоловіка виявили речовину рослинного походження, яка зовні схожа на канабіс. Загальна вага знайденого близько 400 грамів.
Про це йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції Сумської області.
Усе виявлене вилучене та направлене на дослідження до Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Наразі слідчими поліції розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: