Сервис Центр

У заміському оздоровчому таборі “Світлий” розпочалася перша зміна + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила завідувач сектору молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська, табір буде працювати в дві зміни. Перша розпочнеться з 1 липня і триватиме до 14 липня. Друга – з 17 по 30 липня.

На сьогодні в таборі перебуває 192 дитини, 60 дітей – пільгових категорій, віком від 7 до 17 років.

– У цьому році діти будуть не тільки оздоровлюватись, а й активно навчатись. У навчанні запроваджено два напрямки – вивчення англійської мови та освоєння ІТ-технологій. У таборі проведено швидкісний Інтернет, придбано невеликі сучасні планшети та 10 роботів. Керівники гуртків – це студенти нашого Шосткинського інституту СумДУ за спеціальністю інженросистемотехніки, керівники гуртків англійської мови – це студенти Глухівського педагогічного університету, а також наші вчителі, – розповіла Ольга Федорівна.

З прибуттям у табір усіх привітав Шосткинський міський голова Микола Нога.

– Тут оздоровлення, вивчення англійської мови та елементів програмування. Хочу, щоб після перебування тут, ви вийшли зовсім іншими: загартованими, сильними і розумними. З відкриттям вас вітаю! – звернувся до дітей Микола Петрович.

Викладач гуртка ІТ у таборі «Світлий» Максим Пономарьов каже:

– Ми будемо навчати дітей навичкам програмування за допомогою конструкторів   LEGO Boost. У ньому є моделі, які повинні зацікавити дітей і розвинути їхні навички. Треба знайти з дітьми спільну мову, вони будуть приходити за бажанням.

Викладач гуртка англійської мови Поліна Сема впевнена:

– Дітки розумні, англійську мову вони знають. Сьогодні була практика на переклад англійських слів: я кажу українською – вони відповідають англійською, або гра в останню букву на англійській мові. Вони доволі-таки розумні, у кожного свій рівень. Підбираю певні питання, тему, а далі вони все підхоплюють і спілкуються.

Директор табору «Світлий» Максим Герасименко зазначає:

– Цього року  нашим дітям не буде коли нудьгувати. Окрім англійської та ІТ, ми займаємося спортом. Звісно ж – конкурси танцювальні, пісенні, дискотеки, змагання. Буде супер-літо!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору