У закладах освіти Шосткинської громади організовано 30 «Пунктів незламності» + Відео

 Поділитися

Поділитися в

10 січня, після зимових канікул, у закладах середньої загальної освіти в Шостці розпочнеться освітній процес. Про це сьогодні на апаратній нараді при міському голові повідомила заступник начальника Шосткинського управління освіти Любов Волошко.

Крім того йде робота з доукомплектування “Пунктів незламності”. За даними Л. Волошко, у закладах освіти Шосткинської громади організовано 30 “Пунктів незламності”.

– Ми всі вже доукомплектували генераторами. Ще 8 пунктів залишилося доукомплектувати ліхтарями, подовжувачами і газовими балонами, над чим зараз працюємо, – зазначила заступниця начальника управління освіти.

Крім того, за її словами, зараз укладають договори з тепло-, водо-, електропостачальними організаціями для забезпечення функціонування освітньої галузі.

Міський голова Микола Нога наголосив на необхідності посилення роботи з індивідуальною формою навчання.

– Стосовно напрямку сімейної форми навчання, так, будемо у цьому напрямку працювати. На сьогодні у нас у трьох закладах освіти є діти, для яких організована сімейна форма навчання. Це ліцей, гімназія і школа №13. Будемо більше освітлювати цю форму роботи і надалі працювати в інших закладах з батьками, – пояснила Любов Волошко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору