У закладах освіти громади продовжують працювати Пункти незламності + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Заклади освіти Шосткинської громади працюють в умовах обмеженого енергозабезпечення, повідомила начальниця управління освіти Наталія Сергейко.
11 шкіл працюють дистанційно, це 3 тис. учнів; 13 – прийняли рішення працювати у змішаному форматі.
“Від завтра ще один заклад освіти виходить на змішану форму навчання”, – повідомил Наталія Сергейко.
Освітяни наразі працюють без вихідних. Вони організовують роботу на 58 пунктах незламності. Додатково будуть придбані подовжувачі. З ладу вийшли деякі генератори. Їх замінили резервними, зламані ж ремонтуватимуть. Також педагоги залучені до приготування та роздачі гарячого харчування населенню, підвозу пасажирів до станції Терещенська.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: