Дерматолог
Авто Світ

У закладах освіти громади продовжують працювати Пункти незламності + Відео

Освіта 19:20, 13.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Заклади освіти Шосткинської громади працюють в умовах обмеженого енергозабезпечення, повідомила начальниця управління освіти Наталія Сергейко. 

11 шкіл працюють дистанційно, це 3 тис. учнів; 13 – прийняли рішення працювати у змішаному форматі.

“Від завтра ще один заклад освіти виходить на змішану форму навчання”, – повідомил Наталія Сергейко.

Освітяни наразі працюють без вихідних. Вони організовують роботу на 58 пунктах незламності. Додатково будуть придбані подовжувачі. З ладу вийшли деякі генератори. Їх замінили резервними, зламані ж ремонтуватимуть. Також педагоги залучені до приготування та роздачі гарячого харчування населенню, підвозу пасажирів до станції Терещенська.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору