У забігах на найдовші дистанції шосткинець отримав два призових місця у ІХ Всеукраїнських літніх іграх ветеранів спорту у Дніпрі

Знай наших!, Спорт 14:00, 12.07.2021

Минулих вихідних, 10-11 липня, у Дніпрі проходили ІХ Всеукраїнські літні ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки. У всеукраїнському чемпіонаті брали участь легкоатлети з 21 області України. Змагання проходили з легкої атлетики – бігу, спортивної ходьби, метанні спису, метанні ядра, диску, стрибкам в довжину, висоту, потрійному стрибку…

У складі 12 учасників збірної Сумщини єдиний представляв Шостку Володимир Мироненко, мешканець Ображіївки.

Володимир Мироненко єдиний від Сумщини брав участь у забігах на дві найдовші дистанції – 10 000 та 5 000 метрів. Каже, бігати довелося на стадіоні у 30-градусну спеку, учасників змагань не забезпечили навіть питною водою. Двоє спортсменів зійшли з дистанції, одному стало зле… Спортсмени були розподілені на групи сильних учасників та більш слабких. Володимир Мироненко був серед сильних учасників.

Тим не менш, у абсолюті по рейтингу наш земляк посів третє місце у забігу на 10 000 метрів, здолавши дистанцію за 40, 29 хв. У забігу на 5 000 метрів Володимир Мироненко, обійшов навіть майстра спорту міжнародного рівня, фінішував четвертим і посів перше місце у своїй віковій категорії 50+.

Загалом добре виступила збірна Сумщини і у спринтерських забігах на невеликі дистанції, посівши багато призових місць.

До речі, два тижні тому Володимир Мироненко брав участь у напівмарафоні у селі Піски біля Бахмачу у забігу на 21 км, де став шостим у абсолюті та третім у своїй віковій категорії.

Зараз Володимир Мироненко готується до наступних марафонів, що пройдуть восени.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!