У виконанні шосткинського «Любистку» українські пісні лунали в Бельгії + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 6 березня, до Шостки повернулися учасники народного фольклорного ансамблю «Любисток».
Це була вже 7 поїздка дітей з нашого міста у Бельгію в рамках міжнародного проєкту «Spa-дякую».
Як розповіла психолог «Армії спасіння», засновниця Музейного психо-соціального хабу «Місце сили», кандидат психологічних наук Олена Чанцева-Коваленко, вихованці нашого творчого колективу виступили у Брюсселі на відкритті художньої виставки «Надія», де експонуються роботи учнів Шосткинської дитячої школи мистецтв.
«Любисток» співав українські пісні, показував традиційні народні обряди і у містах Спа та Льєж. Керівник народного фольклорного ансамблю Тетяна Стегайло підкреслила, що наша культура користується популярністю закордоном.
Нагадаємо, Міжнародний проєкт «Spa-дякую» здійснюється за підтримки Шосткинського міського голови Миколи Ноги, міжнародної організації «Армія спасіння» в Бельгії, Музейного психо-соціального хабу «Місце сили».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: