У Всеукраїнських змаганнях з гандболу дівоча збірна Шостки виборола “срібло”, юнацька – “бронзу”
Спорт 17:00, 27.09.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулих вихідних, 17-19 вересня, у Шостці відбулись традиційні змагання з гандболу, пам’яті В.Г.Грибача серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження. У турнірі взяли участь 14 команд з різних куточків України.
За інформацією КДЮСШ “Барса”, серед дівчат першими стали спортсменки з Кривого Рогу, друге місце виборола команда збірної Шостки, третіми стали вихованки Київського спортивного ліцею-інтернату.
Серед юнаків переможцем стала команда Броварського училища фізичної культури, другими- команда «Стрімкий м’яч» м. Київ, бронзовими призерами – юнаки Шосткинської КДЮСШ «Барса».
Тренери шосткинської збірної – Галина Ротар, Марія Хлистун, Світлана Настюха, Лариса Мирошниченко.





Фото: Катерина Фомичова
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: