У Всеукраїнських змаганнях з гандболу дівоча збірна Шостки виборола “срібло”, юнацька – “бронзу”

Спорт 17:00, 27.09.2021

Минулих вихідних, 17-19 вересня, у Шостці відбулись традиційні змагання з гандболу, пам’яті В.Г.Грибача серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження. У турнірі взяли участь 14 команд з різних куточків України.
 За інформацією КДЮСШ “Барса”, серед дівчат першими стали спортсменки з Кривого Рогу, друге місце виборола команда збірної Шостки, третіми стали вихованки Київського спортивного ліцею-інтернату.
 Серед юнаків переможцем стала команда Броварського училища фізичної культури, другими- команда «Стрімкий м’яч» м. Київ, бронзовими призерами – юнаки Шосткинської КДЮСШ «Барса».
Тренери шосткинської збірної – Галина Ротар, Марія Хлистун, Світлана Настюха, Лариса Мирошниченко.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!