У вечірній час дві чергові маршрутки курсують до колишнього Куйбишевського мікрорайону + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Місцева влада проводить моніторинг пасажирських перевезень у місті.
Як розповіла начальник управління економіки Дар’я Гребенюк, були звернення шосткинців щодо курсування громадського транспорту у вечірній час. Вона проінформувала про те, що дві чергові маршрутки здійснюють рейси з вул. Свемівської у колишній Куйбишевський мікрорайон.
Час відправлення: о 20.15 та 21.00.
«Моніторили на тому тижні у вечірній час по маршруту о 21.00. Люди є, люди користуються», – сказала Дар’я Гребенюк.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: