В міськвиконкомі повідомили, скільки в Шостці зареєстровано безробітних, вакансій та нових підприємців

Офіційно 11:12, 17.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Сьогодні, 17 травня, на апаратній нараді при міському голові начальник Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Людмила Кошик повідомила, що на обліку в Шосткинській філії перебуває 1492 безробітних.
З початку року забезпечено роботою – 574 чоловік, з них за направленням служби зайнятості – 537, з них безробітних – 419.   Направлено на навчання – 98, на громадські роботи – 53, надано компенсацію ЄСВ – одній людині.  Допомогу по безробіттю отримують 1017 чоловік.
 У травні 2021 року, згідно укладеного договору з КП «Шостка-Зеленбуд», філією працевлаштовані на громадські роботи 15 безробітних для проведення екологічного озеленення та прибирання населених пунктів Шосткинської ОТГ.
 Шосткинська міськрайонна філія Сумського ОЦЗ долучилася і до укомплектування персоналу для проведення навчальних зборів з територіальної оборони, які в ці дні тривають в Шосткинському районі. Так, на прохання Шосткинського військового комісаріату допомогти в укомплектуванні зборів кухарями, 6 травня в приміщенні філії була організована зустріч представника військомата з безробітними, в результаті якої 3 позиції кухарів були укомплектовані особами, які мають статус безробітних.
 Філія постійно здійснює моніторинг нових підприємств та фізиних осіб-підприємців, які тільки починають свою діяльність. З 1 травня поточного року зареєстровано 12 нових суб’єктів підприємницької діяльності. Їх основні види діяльності – комплексне обслуговування об’єктів, комп’ютерне програмування, ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення, торгівля, функціонування атракціонів і тематичних парків.
 Шосткинська міськрайонна філія обласного центру зайнятості продовжує прийом відвідувачів безпосередньо в приміщенні філії з дотриманням санітарних умов, визначених проти карантинними заходами. Також, з метою уникнення скупчень, подати заяву на отримання статусу безробітного та виплати допомоги по безробіттю громадяни мають змогу з допомогою додатку «ДІЯ» та кваліфікованого електронного підпису.
Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору