У центрі Шостки горіла споруда, що не експлуатується + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталася сьогодні, 2 вересня, об 05:13 по вул. Свободи. Горіла споруда, що не експлуатується.
На виклик було направлено черговий караул 11-ї державної пожежно-рятувальної частини, повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.
На момент прибуття підрозділу ДСНС, вогонь охопив покрівлю на площі до 50 кв. м, стіни на площі до 45 кв. м.

Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта.
Завдяки оперативним діям вогнеборців, о 05:29 загоряння локалізували, о 07:56 – ліквідували.
Причина пожежі наразі встановлюється.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: