У травні мобільна клініка обстежила понад 90 мешканців Шосткинської громади
Поділитися в
Копіювати посилання
У травні цього року мобільна клініка КНП “Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги” продовжила виїзну роботу в населених пунктах громади, забезпечуючи жителів доступною первинною медичною допомогою.
Протягом місяця медики здійснили виїзди до сіл Ковтунове, Пирогівка, Собич, Гукове та Лушники.
Під час роботи мобільної клініки первинну медичну допомогу отримав 91 пацієнт. Жителі мали можливість проконсультуватися із сімейним лікарем, пройти необхідні обстеження та отримати рекомендації щодо подальшого спостереження за станом здоров’я.

У медичному закладі зазначають, що робота мобільної клініки сприяє підвищенню доступності медичних послуг для мешканців віддалених населених пунктів, а також допомагає своєчасно виявляти порушення стану здоров’я та фактори ризику.
“Дякуємо працівникам мобільної клініки за проведену роботу у травні та увагу до потреб мешканців Шосткинської громади, а нашим пацієнтам – за довіру”, – зазначають на сторінці “первинки”.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: