Дерматолог
Авто Світ

У сусідньому районі керівник комунального підприємства завдав державі збитки у понад 1,4 млн грн

Кримінал, Поліція 15:05, 19.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці викрили посадовця з числа керівників комунального підприємства Сумщини, який, зловживаючи своїм службовим становищем, спричинив збиток державі майже на 1,4 мільйона гривень.

Працівниками поліції було встановлено, що попри відсутність дозволу на користування надрами, підприємство протягом шести місяців здійснювало забір підземних вод. Внаслідок самовільного використання водних ресурсів держава зазнала збиток у розмірі 1 412 815 гривень.

Протиправну діяльність керівника підприємства викрито співробітниками сектору захисту інтересів суспільства і держави кримінальної поліції спільно зі слідчими відділу поліції №1 (м. Кролевець) Конотопського районного управління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Наразі зловмиснику слідчі вже повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» та ч. 2 ст. 240 «Порушення правил охорони або використання надр» Кримінального кодексу України.

За інформацією відділу комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору