ontaxi
Реклама
Сервис Центр

У сусідній громаді єгер-браконьєр вполював кабана на відтворювальній ділянці

 Поділитися

Поділитися в

30 січня начальник одного з підрозділів Держекоінспекції у Сумській області разом з інспектором із контролю за зброєю Шосткинського районного управління поліції проводили спільний рейд задля попередження браконьєрства в межах мисливських угідь Глухівської РО УТМР. Місцевість межує з українсько-російським кордоном, тож до рейду було залучено також військовослужбовців Сумського прикордонного загону ВПС «Глухів», ВІПС «Студенок». Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Сумській області.

Близько 11 години дня у межах відтворювальної ділянки №2, розташованої в урочищі «Кочки» Червонянського лісництва ДП «Глухівський лісгосп», рейдова група почула гавкіт собак та звук пострілу. Наблизившись до імовірного місця пострілу, вони виявили двох мисливців, один з яких є єгерем Глухівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок.

Під час візуального огляду прилеглої території, на відстані 40 метрів від місцеперебування мисливців, екоінспектор знайшов тушу кабана. Проте, полювання на відтворювальних ділянках заборонено чинним законодавством. Більш того, на мисливський сезон 2020-21 років Глухівській РО УТМР не видано жодної ліцензії на добування вепрів, через низьку чисельність їх популяції в угіддях Глухівщини. Тож даний факт є грубим порушенням Закону України «Про мисливське господарство та полювання», простіше кажучи – браконьєрством.

Єгер у розмові з екоінспектором, правоохоронцем та прикордонниками запевняв, що не має жодного відношення до незаконного добування дичини, і також прийшов на звук пострілу. Проте, зазначив, що нікого іншого у лісі більш не бачив. Другий мисливець взагалі не зміг пояснити мету свого перебування на відтворювальній ділянці.

У зв’язку із зазначеним, працівник Інспекції негайно викликав на місце подій оперативно-слідчу групу поліції. Наразі правоохоронці проводять слідчі дії, в рамках яких тушу кабана передано на дослідження до Глухівської міської державної лікарні ветеринарної медицини.

У разі встановлення винних осіб, їм доведеться компенсувати збитки за незаконне добування кабана у сумі 40 000 гривень. Також, відповідно до ч. 2 ст. 85 КУпАП, порушення правил полювання, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, тягне за собою накладення штрафу на громадян до 2 040 грн., а на посадових осіб – до 2550 грн. Крім того, у браконьєрів може бути конфісковано рушниці та інші знаряддя і засоби вчинення правопорушення, а їх позбавлено права полювання на строк до трьох років.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору