У Сумській області зафіксували новий різновид штаму «Омікрон»
Поділитися в
Копіювати посилання
Новий різновид штаму COVID-19 «Омікрон», який неофіційно називають Еріс, зафіксували на Сумщині. Про це повідомляє ТСН з посиланням на головного державного санітарного лікаря області Володимира Збаражського.
За його словами, Еріс швидко розвивається та обходить імунітет.
«Еріс викликає набагато більшу занепокоєність в епідеміологів. Він відрізняється додатковою мутацією шипового білка, яка дозволяє йому краще прикріплюватися до клітин дихальних шляхів, швидше поширюватися та уникати імунітету. Щоправда, на сьогодні ВООЗ оцінює ризик для громадського здоров’я як низький», – йдеться в повідомленні.
Симптоми Ерісу відповідають відомим симптомам COVID-19:
- Лихоманка або озноб
- Нежить
- Задишка
- Біль у м’язах або тілі
- Головний біль
Фото на сайті www.sud.ua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: