У Сумській області введенно графіки аварійних відключень
Поділитися в
Копіювати посилання
За вказівкою з НЕК “Укренерго”, на території Сумщини о 10:07 введені графіки аварійних відключень для 1-5 черг споживачів.
Причина – пошкодження енергосистеми внаслідок атак армії рф.
Про це повідомили у “Сумиобленерго”.
Черга при ГАВ відображається на сайті АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” в розділі “Споживачам”-“Відключення” за Вашою адресою чи номером особового рахунку: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya
Черга за графіками аварійних відключень не співпадає з чергою при погодинних, зверніть на це увагу!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: