У Сумській області ворожий безпілотник атакував поліцейських, які прямували на службу
Поділитися в
Копіювати посилання
Війська рф продовжують цілеспрямовано атакувати прикордонні громади Сумщини. Під ворожий удар потрапили працівники поліції, які прямували на службу.
Вранці російський безпілотний літальний апарат завдав удару по автомобілю, у якому перебували правоохоронці. Поліцейські їхали заступати на службу, щоб виконувати свої обов’язки із забезпечення безпеки громадян у прикордонних громадах Білопільщини.
Про це розповіли у відділі комунікації поліції Сумської області.

Унаслідок ворожої атаки двоє працівників поліції отримали акубаротравми. Також пошкоджено легковий автомобіль, на якому вони пересувалися.

Попри постійну небезпеку, поліцейські Сумщини щодня продовжують нести службу у прикордонних населених пунктах. Вони першими прибувають на місця ворожих обстрілів, допомагають постраждалим, евакуюють людей та документують воєнні злочини російської армії.
Поліція залишається поруч із людьми навіть у найскладніших умовах війни та продовжує виконувати свій обов’язок перед державою і громадянами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: