У Сумській області росіяни спалили авто поліцейських
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні ввечері у місті Путивль Конотопського району ворожий БпЛА завдав удару по службовому автомобілю «Renault Duster», у якому пересувався наряд групи реагування патрульної поліції.
Унаслідок атаки службовий автомобіль знищено вогнем. Поліцейські встигли вчасно покинути автомобіль, повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

Попри прицільні атаки ворога по правоохоронцях, поліцейські Сумщини продовжують нести службу, забезпечувати безпеку громадян та реагувати на виклики у прикордонних громадах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: