У Сумській області росіяни атакували енергообʼєкт: загинула людина
Поділитися в
Копіювати посилання
Росіяни обстріляли енергооб’єкт у Сумській області. Про це повідомили в Міненерго.
Внаслідок атаки загинув працівник підприємства – 54-річний водій, ще 7 працівників отримали поранення та були госпіталізовані.
Також пошкоджено обладнання та укриття, знеструмювалось кілька підстанцій.
Також повідомляється про трагічний випадок у Сумах. Там під час ремонтних робіт смертельного ураження зазнав 49-річний електромонтер. Зазначається, що чоловік наблизився на небезпечну відстань до електрообладнання.
Головне фото – ілюстративне.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: