У Сумській області росіяни убили двох людей, які йшли полем
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
🔺У Охтирському районі окупанти вкотре атакували цивільних
Сьогодні, 28 травня, близько 08:00 год ранку окупанти атакували безпілотником двох цивільних, які йшли польовою дорогою у Великописарівській громаді Охтирського району.
Чоловік та жінка загинули. Їх дані наразі встановлюються, повідомили у прокуратурі.
Проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: