Дерматолог
Авто Світ

У Сумській області росіяни убили двох людей, які йшли полем

 Поділитися

Поділитися в

🔺У Охтирському районі окупанти вкотре атакували цивільних

 

Сьогодні, 28 травня, близько 08:00 год ранку окупанти атакували безпілотником двох цивільних, які йшли польовою дорогою у Великописарівській громаді Охтирського району.

Чоловік та жінка загинули. Їх дані наразі встановлюються, повідомили у прокуратурі.

Проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору