У Сумській області на заощаджені кошти будують додаткові оборонні рубежі + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині на заощаджені кошти продовжують будувати додаткові оборонні рубежі. Такі роботи виконуються на замовлення військових. Як просувається зведення фортифікацій в регіоні, особисто перевірив начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ.

«За рахунок заощаджених бюджетних коштів з будівництва фортифікаційних споруд, яке ми розпочали у лютому цього року, за заявками Збройних Сил в області будуються ще кілька фортифікаційних об’єктів. І наразі буде закуповуватись відповідне обладнання для інженерних невибухових загороджень. Ці об’єкти необхідні нашим військовим для підвищення стійкості систем оборонних рубежів навколо населених пунктів та навколо обласного центру», – зазначив очільник області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: