У Сумах затримали чоловіка, який намагався викрасти мопед
Поділитися в
Копіювати посилання
У Сумах поліцейські викрили чоловіка, який незаконно викрав мопед.
Транспортний засіб припаркували на узбіччі однієї із вулиць міста, потім власник пішов у справах. У цей час зловмисник вирішив скористатися мопедом «Альфа».
Працівники поліції карного розшуку переглянули відео з камер спостереження та виявили злочинця. Ним виявився 51-річний житель Сум.
Тепер за вчинене чоловіку доведеться відповідати згідно Кримінального кодексу України.
За фактом злочину правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 ККУ (незаконне заволодіння транспортним засобом).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: