У Сумах судитимуть лікарку, яка за гроші виписувала рецепти на придбання наркотичних засобів

 Поділитися

Поділитися в

 Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно лікаря-психіатра, яка здійснила незаконну видачу спеціальних рецептурних бланків суворої звітності, інформує пресслужба обласної прокуратури.
 За даними слідства, підозрювана, працюючи в ТОВ «Міський центр лікування залежності» упродовж січня-лютого 2022 року за грошову винагороду безпідставно постановила діагноз трьом пацієнтам, відтак виписала їм рецепти на право отримання лікарського засобу, що містить наркотичні речовини. У такий спосіб пацієнти незаконно отримали 160 пігулок препарату «Methadone».
 Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) та ч. 2 ст. 319 (незаконна видача рецепту на право придбання наркотичних засобів, вчинене повторно з корисливих мотивів) КК України.
 За скоєне їй загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 Досудове розслідування завершено слідчими Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору