У Сумах поліцейські спіймали «на гарячому» насильника 6-річної дитини + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник відвів свою 6-річну племінницю до закинутої недобудови, де здійснював насильницькі дії сексуального характеру. Правоохоронці застали його під час вчинення злочину та одразу затримали, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
Вчора, 6 липня, ввечері працівники Управління патрульної поліції в Сумській області, під час проведення превентивних заходів щодо попередження наркозлочинів, проводили огляд закинутих будівель. Так, вони зайшли і до однієї недобудованої багатоповерхівки в районі Троїцької вулиці.
Піднявшись на 3-й поверх, правоохоронці виявили чоловіка, який вчиняє насильницькі дії сексуального характеру відносно маленької дівчинки. Поліцейські миттєво припинили злочинні дії та викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції та ювенальних поліцейських.
Як з’ясувалось, насильником виявився 23-річний сумчанин, до того ж він має родинні зв’язки із своєю жертвою, вона є його племінницею. Дівчинці всього 6 років.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 153 Кримінального кодексу України (сексуальне насильство щодо неповнолітньої). Зловмисника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: