Дерматолог
Авто Світ

У суботу – без відключень!

Енергетика 20:31, 27.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, у суботу, заходи обмеження споживання не плануються. Про це інформує НЕК «Укренерго».

Національна енергетична компанія повідомляє, що споживання зростає. Сьогодні, 27 вересня, його рівень, станом на 9.00, був на 1,2 % вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер, 26 вересня. Вчора добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й у середу 25 вересня.

«Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. В години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Будь ласка, за можливості, користуйтесь потужними електроприладами у денні години – з 10.00 до 16.00», – інформує «Укренерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору