Дерматолог
Авто Світ

У суботу – без відключень!

Енергетика 18:17, 13.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 14 вересня, заходи обмеження не прогнозуються. Про це інформує НЕК «Укренерго».

Повідомляється, що споживання відповідає сезонним показникам. Сьогодні, станом на 9.30, його рівень був на 2,1% меншим, ніж в цей же час у четвер, 12 вересня. Вчора добовий максимум споживання був зафіксований у денні години. Він був на 1,8% нижчим, ніж попередньої доби – у середу, 11 вересня.

«Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти.  Сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16.00 до 22.00», – йдеться у повідомленні «Укренерго».  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору