Дерматолог
Авто Світ

У старостинських округах Шосткинщини встановлено ще дві електросирени + Відео

Безпека 22:19, 26.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Продовжується роботі із розширення системи оповіщення у нашій громаді. Про це на апаратній нараді проінформувала начальниця управління з питань НС Ольга Ткаченко.

Нещодавно було встановлено дві електросирени у старостинських округах громади. До кінця місяця планується встановити ще 4.

Також Ольга Ткаченко повідомила, що проводиться робота із накопичення матеріального резерву громади. «Особлива увага приділяється паливно-мастильним матеріалам, будівельним матеріалам», – зазначила вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору