У старостинських округах Шосткинщини встановлено ще дві електросирени + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Продовжується роботі із розширення системи оповіщення у нашій громаді. Про це на апаратній нараді проінформувала начальниця управління з питань НС Ольга Ткаченко.
Нещодавно було встановлено дві електросирени у старостинських округах громади. До кінця місяця планується встановити ще 4.
Також Ольга Ткаченко повідомила, що проводиться робота із накопичення матеріального резерву громади. «Особлива увага приділяється паливно-мастильним матеріалам, будівельним матеріалам», – зазначила вона.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: