У Собичі проводяться роботи з ліквідації прориву дамби + Фото
НП 14:33, 20.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На даний час проводяться роботи з ліквідації прориву дамби у Собичі. Про це повідомив керівник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
Він проінформував, що до проведення робіт залучені підрядні організації.
Нагадаємо, у ніч з 19 на 20 березня стався прорив дамби у с. Собич. На місці події було проведене екстрене виїзне засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТБНС). Було ухвалено ряд невідкладних рішень.


Фото: УЖКГ
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: