У складних умовах аграрії нашої громади знайшли міндобрива та паливо та розпочали весняно-польові роботи
Поділитися в
Копіювати посилання
Відділ розвитку АПК нашої міської територіальної громади повідомляє, що місцевими аграріями під урожай поточного року було посіяно озимі культури на площі 13947 га. У тому числі пшениці озимої – 8634 га, озимого жита – 1373 га, озимого ячменю – 50 га та озимого ріпаку 3890 га.
Озимі зернові зійшли на 99% та їх переважна кількість знаходиться в задовільному стані.
У надскладних умовах керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств нашої громади знайшли змогу забезпечити потребу в мінеральних добривах і паливі та провести роботи з підживлення озимих культур.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: