У Шостці зростає захворюваність на ГРВІ, також фіксують і випадки COVID-19
Здоров'я 11:04, 18.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Оперативні дані щодо захворюваності населення на гострі респраторні вірусні інфекції за минулий тиждень, з 8 по 14 вересня, надає Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
За даними фахівців відділу, інтенсивність епідемічного процесу щодо інфекційних захворювань, для яких характерна осінньо-зимова сезонність, низька та відповідає сезону року.
Тим не менш, у Шостці за тиждень захворіли 172 мешканці, тоді як попереднього тижня – 160 осіб.
У тому числі захворіло 113 дітей, або 65,7% від всіх захворілих:
школярі – 54, попередній тиждень – 28;
дошкільнята – 33, попередній тиждень – 51.
Села Шосткинської громади: всього захворіло 8 осіб, з них 6 дітей – 2 школярі, 3 – ДНЗ.
С.-Будська та З.-Новгородська громади: захворіло 5 осіб, з них двоє дітей.
На звітному тижні випадки грипу не зареєстровано.
COVID-19: на звітному тижні зареєстровано 1 новий випадок – м. Шостка (попереднього тижня – 1 випадок). За серпень 2023 – 3 (серпень 2022р. – 40), за липень 2023 року – 1 випадок (липень 2022р. – 7), червень – 19 (червень 2022р. – 19), травень – 127 (травень 2022р. – 33); квітень – 235(квітень 2022 р. – 42); березень – 220, (березень 2022р. – 312); лютий – 73 (лютий 2022р. – 2493); січень – 18 (січень 2022р. – 1317).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: