У Шостці зменшується захворюваність на ГРВІ + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Рівень госпіталізації пацієнтів з гострими респіраторними вірусними захворюваннями зменшився на 30 %. Про це на сьогоднішній апаратній нараді повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.
«Але хворих все одно поступає багато. В основному це люди похилого віку», – проінформував медик. За його словами, за минулий тиждень важких випадків протікання захворювання, на щастя, немає.
Разом з тим, він підкреслив, що потрібно дотримуватися протиепідемічних заходів, вчасно звертатися до лікаря і не займатися самолікуванням.
Також під час апаратної наради було повідомлено про те, що знизився не лише рівень госпіталізації, але й рівень захворюваності на ГРВІ.
Подробиці у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: