Дерматолог
Авто Світ

У Шостці зменшується захворюваність на ГРВІ + Відео

Здоров'я, Медицина 14:17, 17.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Рівень госпіталізації пацієнтів з гострими респіраторними вірусними захворюваннями зменшився на 30 %. Про це на сьогоднішній апаратній нараді повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.

«Але хворих все одно поступає багато. В основному це люди похилого віку», – проінформував медик. За його словами, за минулий тиждень важких випадків протікання захворювання, на щастя, немає.

Разом з тим, він підкреслив, що потрібно дотримуватися протиепідемічних заходів, вчасно звертатися до лікаря і не займатися самолікуванням.

Також під час апаратної наради було повідомлено про те, що знизився не лише рівень госпіталізації, але й рівень захворюваності на ГРВІ.

Подробиці у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору