У Шостці змагалися юні туристи
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 1 червня, відбулися спортивно-туристичні змагання “Діти до Перемоги!”, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей, повідомляє Шосткинська станція юних туристів.
Змагалися 5 команд. У старшій віковій групі І місце посіла команда “Слава Україні!,”ІІ місце – “Гордість Шостки”, ІІІ місце – “Українці”.
У молодшій віковій групі І місце здобула команда “Слава ЗСУ!”, ІІ місце – “Попелюшки”.
Усі учасники були нагороджені грамотами та солодкими призами.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: