У Шостці змагалися шашкісти

Спорт 11:24, 17.01.2022

Учора, 16 січня, у клубі ветеранів «Топольок» відбувся відкритий Різдвяний турнір з шашок-64. У ньому взяв участь 21 любитель цього виду інтелектуальних змагань з м. Кролевець та м. Шостка, повідомляють представники Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

Гравці були поділені на дві групи, які розіграли призові місця серед чоловіків, жінок та ветеранів.

Так, серед ветеранів перемогу здобув Іван Ліфер (Кролевець), на другому місці – Микола Гончаров (Шостка), на третьому – шосткинець Михайло Бобрик.

Серед жінок переможницею стала Лідія Шкребень (Шостка), на другому  – Лідія Гузей (Кролевець), третьою стала Валентина Диль (Кролевець).

Переможцями турніру за загальними результатами стали Владислав Зимовець – 10 очок, друге місце у Миколи Коломійця – 8 очок, третє місце поділили між собою Лідія Шкребень та Олександр Лістунов (всі – жителі м. Шостка), які набрали по 7 очок.

Федерація шашок міста Шостки дякує за підтримку та допомогу у проведенні змагань директору «Спорт для всіх» Віктору Альоші та керівнику відділу охорони здоров’я, фізичної культури та спорту міськвиконкому Віктору Ждамірову, а також Юрію Каширі за гостинність у проведенні змагань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!