Дерматолог
Авто Світ

У Шостці змагалися авіамоделісти

Дозвілля, Спорт 14:33, 3.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Авіамодельний гурток Шосткинської станції юних техніків на чолі з керівником гуртка Юрієм Гапоном відкрив змагальний сезон-2024.
Перші у цьому році гурткові міні-змагання з гумомоторних авіамоделей пройшли під назвою “Кубок Санта Клауса”.
Через морозну погоду польоти проходили в спортзалі школи №4.
Як зазначають організатори заходу, переможцем став Артем Вареник. До речі, цього дня у переможця був День народження.
Другим став Микита Гревас, третім – Роман Овсієнко.
На завершення переможець та призери отримали міні дипломи, а всі учасники змагань – солодкі “Санта Клауси”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору