Переможцем зимової першості Шостки з футзалу серед дворових команд стала “Пума”
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 4 грудня, у Шостці завершилась зимова першість міста з футзалу серед дворових команд, повідомляє директор міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Віктор Альоша.
Змагання проходили під гаслом: “Народжені в Україні – заряджені перемагати!”. У напруженій боротьбі до останнього туру шість команд претендували на медалі.
Переможцем змагань стала команда “Пума”. Друге місце виборола команда “Шахтар”. Третє – розділили команди “Мілан” та “Арсенал”.
Переможців змагань нагородили медалями Всеукраїнського центру “Спорт для всіх”.










Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: