Дерматолог
Авто Світ

Переможцем зимової першості Шостки з футзалу серед дворових команд стала “Пума”

Спорт 18:08, 4.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 4 грудня, у Шостці завершилась зимова першість міста з футзалу серед дворових команд, повідомляє директор міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Віктор Альоша.

Змагання проходили під гаслом: “Народжені в Україні – заряджені перемагати!”. У напруженій боротьбі до останнього туру шість команд претендували на медалі.

Переможцем змагань стала команда “Пума”. Друге місце виборола команда “Шахтар”. Третє – розділили команди “Мілан” та “Арсенал”.

Переможців змагань нагородили медалями Всеукраїнського центру “Спорт для всіх”.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору