У Шостці за півроку громадська організація зробила майже 800 тестів на ВІЛ

Здоров'я 14:00, 12.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Громадська організація «Клуб «Шанс» за перше півріччя нинішнього року безкоштовно провела у Шостці 794 тести на вірус імунодефіциту людини. Про це йдеться в прес-релізі, розповсюдженому ГО.

За інформацією громадської організації, тестування проводили серед груп підвищеного ризику — споживачів ін’єкційних наркотиків.

«Загалом, людей тестували асистовано, за допомогою швидких тестів, результат яких відомий уже за 15 хвилин із точністю до 99%. За процедурою, соціальний працівник проводив клієнтам дотестову та післятестову консультації», – йдеться у прес-релізі громадської організації.

Повідомляється також, що клієнти також змогли пройти скринінг на туберкульоз. Усього в Шостці таких провели 782.

Окрім цього, за напрямком профілактики, упродовж шести місяців соціальні працівники безкоштовно видали клієнтам організації 27 850 шприців, 2 983 презервативи й 891 шт. лубриканту.

«Усе це здійснюється з метою запобігання поширення соціально небезпечних захворювань серед ключових груп населення. Зокрема, таких хвороб, як ВІЛ, вірусні гепатити В і С, інфекції, які передаються статевим шляхом тощо. Особливо важливо не зупиняти програми профілактики в часи війни та підтримувати їх реалізацію на звичному рівні», – інформує «Клуб «Шанс».

Окрім цього, клієнтам безкоштовно видали 60 ампул Налоксону, який допомагає врятувати життя, адже є антидотом у випадку передозування опійними наркотиками, у комплекті з інструкцією до препарату, шприцом і спиртовою серветкою.

Робота громадської організації «Клуб «Шанс» щодо профілактики, покращення діагностики, супроводу лікування соціально значущих захворювань здійснюється за фінансування ЦГЗ МОЗ України.

Діяльність із видачі Налоксону та консультування клієнтів здійснюється за кошти МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору