У Шостці за добу 9 людей захворіли на коронавірус. 3 – одужало
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 3 червня на Сумщині зафіксовано 77 095 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 78 осіб. У їх числі 9 шосткинців, повідомляє Телеграм-канал Сумської ОДА.
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1 294 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Конотоп – 1).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 74 052 осіб, з них за минулу добу – 72. Побороли вірус і 3 жителя Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: