У Шостці з’явилися перші проліски. Містян запрошують долучатися до естафети #спіймай_весну
Природа 15:03, 21.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Перший пролісок зафіксовано на подвір’ї початкової школи №1, повідомляє Шосткинська станція юних натуралістів.
Аби привернути увагу до фенології, Шосткинська СЮН у соціальній мережі Фейсбук запровадила естафету з хештегом #спіймай_весну
Запрошують долучатися! Шукай перші весняні квіти, фотографуй і публікуй їх з хештегом #спіймай_весну .
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: