У Шостці з Новим роком вітали дітей зниклих безвісти та полонених захисників
Поділитися в
Копіювати посилання
Особливо важливо пам’ятати про родини загиблих та зниклих безвісти захисників України. Для цих сімей кожен день — це життя в очікуванні, болі й надії водночас.
Турбота, увага та прості прояви людської підтримки допомагають дітям відчувати тепло. Напередодні Нового року для таких дітей ГО “Спілка родин зниклих безвісти Сумської області” разом зі студією свят “SMILE” влаштувала розважальний захід, а представники Шосткинської РВА передали солодкі подарунки — як знак турботи та уваги.
“Підтримка сімей загиблих і зниклих безвісти — це спільна відповідальність громад. Вона не обмежується окремими подіями, а має бути постійною — через увагу, допомогу та небайдужість до дитячих доль. Щиро дякуємо підприємствам і організаціям, які долучилися до цієї важливої справи та передали солодкі подарунки дітям «Талісман-агро», «Лан», Торговий дім «Латимер», «Стеліум-Ш», «УПБК», «Агрозем», ФОП Артем Ворона, БО «Tendy Powel»,” – зазначили в РВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: