Дерматолог
Авто Світ

У Шостці з нагоди професійного свята відзначили працівників станції екстреної медичної допомоги + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні відзначається Міжнародний День екстреної медичної допомоги. День людей, які одними з перших приходять туди, де боляче, страшно і небезпечно.

В умовах війни робота служб екстреної допомоги стала ще важливішою. Саме медики одними з перших приходять на допомогу постраждалим, надаючи першу допомогу та рятуючи людські життя.

Сьогодні медики Шосткинщини працюють в особливо небезпечних умовах, почасти під обстрілами. Привітати їх з професійним святом прийшли представники міської, районної та обласної влади.

Як зазначила директорка КНП СОР “Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Людмила Чегренець, екстрена медична допомога – це про секунди, які рятують серця, це виклики під сирени…

З вітальними словами до працівників “екстренки” звернулися міський голова Микола Нога, голова обласної ради Олексій Романько та голова РВА Андрій Бєляєв, подякувавши кожному за витримку та професіоналізм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору