Дерматолог
Авто Світ

У Шостці визначили переможця з дворового футболу

Спорт 10:31, 1.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 31 березня у Шостці завершилися змагання з дворового футболу “Кубок весни”.

Як повідомили організатори змагань – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, володарем “Кубку весни” стала команда “Шутер ” (стрільці). Переможців нагородили кубком та медалями від центру “Спорт для всіх”. 

Друге місце зайняла команда “Барселона” і третє місце у команди “Інтер”. Вони також нагороджені медалями.

“Ми і надалі продовжимо проводити змагання з метою залучення якомога більше дітей до активних занять спортом!”, – зазначає очільник центру “Спорт для всіх” Віктор Альоша.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору