У Шостці визначили переможця І етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “Cool Games”
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шосткинській громаді пройшов І-й етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів 11-13 років «Cool Games».
11 команд різних навчальних закладів Шостки, а також інших населених пунктів громади – Воронежа, Богданівки, Ображіївки, – із азартом змагалися в естафетах.
Переможцем змагань стала команда Богданівського НВК. На другому місці – Шосткинського ліцею. На третьому – Воронізької школи ім. П.Куліша.
У листопаді переможці змагатимутся за першість у наступному, районному етапі.

Команда Воронізької школи ім. П. Куліша – ІІІ місце
Вчитель фізкультури – Віталій Веселовський




Команда Шосткинського НВК: ліцей – ІІ місце.
Підготували команду: В. Лабейкис, С. Мальчевський, С. Хорохордіна


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: