У Шостці визначили переможців міської спартакіади з диск-гольфу серед студентів
Спорт 14:40, 8.10.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 7 жовтня, у парку «Свободи» пройшла міська спартакіада серед професійно-технічних та вищих навчальних закладів з диск-гольфу.
Як зазначає Шосткинський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, за першість змагалися Шосткинське вище пррофесійне училище, Шосткинський фаховий коледж ім. І.М.Кожедуба, Шосткинський центр професійно-технічної освіти, Шосткинський фаховий медичний коледж.
За результатами змагань, переможцем став Шосткинський фаховий медичний коледж. Друге місце посіла команда ШФК ім. І.М. Кожедуба, третє розділили – ШВПУ та ДНЗ “Шосткинський центр ПТО».















Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: