У Шостці визначили кращих волейболістів громади
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шосткинській громаді відбулися другі змагання з волейболу серед юнаків у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Як повідомляють організатори змагань, переможцями та призерами стали:
І місце — Шосткинський НВК №6
ІІ місце — Воронізька ЗОШ
ІІІ місце — Ковтунівський НВК.

“Дякуємо спортсменам за яскраву гру. Ви продемонстрували згуртованість, наполегливість і високий рівень спортивної майстерності! Окрема подяка та вітання тренерам (Павло Попелуха, Віталій Веселовський, Сергій Пилипков) які своєю працею та підтримкою допомагають юнакам досягати перемог”, –
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: