Дерматолог
Авто Світ

У Шостці визначили кращих волейболістів громади

Спорт 11:10, 28.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Шосткинській громаді відбулися другі змагання з волейболу серед юнаків у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Як повідомляють організатори змагань, переможцями та призерами стали:

І місце — Шосткинський НВК №6

ІІ місце — Воронізька ЗОШ

ІІІ місце — Ковтунівський НВК.

“Дякуємо спортсменам за яскраву гру. Ви продемонстрували згуртованість, наполегливість і високий рівень спортивної майстерності! Окрема подяка та вітання тренерам (Павло Попелуха, Віталій Веселовський, Сергій Пилипков) які своєю працею та підтримкою допомагають юнакам досягати перемог”, –

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору