ontaxi
Реклама
Сервис Центр

У Шостці визначено місце розташування пункту, де будуть проходити ЗНО особи з особливими освітніми потребами

Освіта 15:39, 5.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Як повідомляє Сумська ОДА, на Сумщині організовано 7 пунктів проходження ЗНО для осіб з особливими освітніми потребами.

Вони будуть розташовуватися у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, Машинобудівному фаховому коледжі Сумського державного університету, Охтирській загальноосвітній школі № 1, Конотопській загальноосвітній школі № 5, Шосткинській загальноосвітній школі № 5, Глухівському вищому професійному училищі, Роменському вищому професійному училищі.

Як повідомили в обласному Департаменті освіти і науки, під час формування мережі пунктів тестування в Сумській області врахована можливість проходження зовнішнього оцінювання особами з особливими освітніми потребами.

Учасникам ЗНО на спеціально організованих пунктах тестування створено спеціальні умови: будівлю пункту тестування обладнано зовнішніми сходами і пандусом з урахуванням технічних вимог відповідно до державних будівельних норм; у пункті тестування наявне місце особистого користування, яке обладнано універсальною кабіною;  забезпечено виконання сертифікаційної роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі; забезпечено виконання сертифікаційної роботи за столом, придатним для письма на інвалідному візку.

Для осіб з порушенням слуху забезпечено допомогу перекладача жестової мови в аудиторії під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання та надано додатковий час (до 30 хвилин) для виконання сертифікаційної роботи.

В Сумській області пункти тестування, у яких створено особливі (спеціальні) умови, розташовані на базі закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору