У Шостці виявили 2 підприємства, які порушують трудові права іноземців

Закон 12:00, 23.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На виконання доручення Прем’єр-міністра України фахівці Управління Держпраці у Сумській області продовжують проводити перевірки щодо дотримання законодавства про працю і зайнятість відносно іноземців та осіб без громадянства, які отримали дозвіл на працевлаштування в Україні.

 У ході проведення заходів контролю встановлено, що одним з типових порушень з боку роботодавців є недотримання вимог частини 3 статті 421 ЗУ «Про зайнятість населення».

 До відома: норма законодавства передбачає, що роботодавець може отримати дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, за умови виплати заробітної плати у розмірі не менш як десять мінімальних заробітних плат.

Як інформує Управління Держпраці у Сумській області, під час проведення перевірок двох підприємств, які розташовані у місті Шостка Сумської області встановлений факт виплати заробітної плати, що становить менше визначеної законом обов’язкової суми нарахувань для іноземного найманого працівника, тобто працівники, які отримали дозвіл на працевлаштування в Україні, за свою роботу отримували заробітну плату менше 10 мінімальних заробітних плат.

За результатами перевірок складено акти та  внесено приписи про усунення порушень законодавства про працю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору